درخواست صدور پروانه کسب از طریق اینترنت چاپ
شنبه ۰۸ آبان ۱۳۸۹ ساعت ۱۶:۴۷


سامانه درخواست صدور پروانه کسب از طریق اینترنت توسط مركز اصناف ايران به بهره برداری رسید: درگاه ورودی به این سامانه در منوی سمت چپ تمامی صفحات سایت به نام درخواست آنلاين پروانه کسب قابل دسترسی است. این سامانه با هدف پرهیز از تردد و ایاب و ذهاب غیر ضروری که منجر به اتلاف وقت متقاضیان گرامی و صرف هزینه می شد، طراحی و مکانیزه گردید. لذا متقاضیان محترم صدور پروانه هر یک از اتحادیه های صنفی کشور می توانند

با مراجعه به سامانه فوق و پس از انتخاب استان و شهرستان مورد تقاضا، رسته دلخواه خود را انتخاب و پس از مطالعه آئین نامه صدور پروانه کسب و همچنین ضوابط خاص صدور پروانه مربوط به همان اتحادیه، با تکمیل فرم اطلاعات، تقاضای خود را از طریق سایت به اتحادیه رايانه ارائه داده و کد رهگیری دریافت نمایند. اتحادیه  با دریافت تقاضای اولیه فرد متقاضی اقدامات بعدی از قبیل بررسی تقاضا، اعزام بازرس، صدور استعلام و نهایتا صدور پرو.انه کسب مطابق با قانون نظام صنفی را انجام خواهند داد.
بدیهی است فرد متقاضی که صدور پروانه کسب را از طریق سایت درخواست کرده و دارای کد رهگیری می باشد می تواند با مراجعه به سايت به قسمت رهگيري درخواست پروانه كسب ، كد رهگيري مربوطه را  وارد كرده و در جریان اقدامات پرونده صنفی خود توسط اتحادیه قرار گیرد.

 

:: تبليـــغـــات ::